Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Sahada İncelemelerde Bulundu

featured

Düzce Belediyesi tarafından yürütülen projeleri incelemek üzere sahaya inen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Asar Deresi Alanı ve Modern Sanayi Sitesi projeleri ile Kent Park’taki büyük onarım çalışmalarının geldiği son aşamayı yerinde gördü. Özlü ayrıca 23 Nisan Parkı içinde yer alması planlanan yeni zabıta binası için de sahada istişarelerde bulundu.

Asar Deresi Alanı Projesi

Başkan Özlü’nün ilk durağı şehrin yeni cazibe merkezi olarak öngörülen Asar Deresi oldu. Proje kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Özlü, montajı tamamlanan çelik asma köprüler ve restoran inşaatının son durumunu inceledi.

23 Nisan Parkı ve Yeni Zabıta Binası

23 Nisan Parkı ve Yeni Zabıta Binası

Camikebir Mahallesi’nde yer alan 23 Nisan Parkı’nı ziyaret eden Özlü, park içerisinde planlanan yeni zabıta binası için alan incelemesi yaptı. Vatandaşların tercih ettiği yeşil alanlardan biri olan parkta gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Modern Sanayi Sitesi Projesi

Başkan Özlü’nün son durağı ise şehrin en modern sanayi sitesi inşaatı oldu. Beslanbey Bölgesinde devam eden proje kapsamında 112 dükkanda sona gelindiğini belirten Özlü, dükkanların tamamlanarak sahiplerine teslim edileceğini açıkladı. Projenin ikinci ve üçüncü etaplarıyla ilgili de bilgi veren Özlü, çalışmaların hızla devam ettiğini vurguladı.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Sahada İncelemelerde Bulundu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!