Bayramlaşma Töreninde Buluşan Siyasi Liderler

featured

AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma töreninde, Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ve milletvekilleri ile birlikte parti üyeleri ve vatandaşlar bir araya geldi. Tören AK Parti Karabük İl Başkanlığı önünde gerçekleşti.

Yeni Vizyon ve Hedefler

Yeni Vizyon ve Hedefler

AK Parti İl Başkanı Ferhat Salt, konuşmasında 31 Mart seçimlerinin ardından yeni yüzyıl ve yeni Karabük vizyonuyla yola çıktıklarını belirtti. Salt, Karabük’ü daha ileri seviyelere taşımak için eser ve hizmet odaklı çalışmalar yapacaklarını vurguladı.

Karabük’ün Geleceği İçin Çalışmalar Başladı

Karabük'ün Geleceği İçin Çalışmalar Başladı

Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya ise, beş yıllık süreçte şehri modern, çağdaş ve kalkınmış bir noktaya taşımak için kararlı olduklarını ifade etti. Çetinkaya, halkın desteğiyle birlikte şehrin imarı, inşası ve halkın refahı için çalışacaklarını söyledi.

Diğer katılımcılar arasında Eskipazar Belediye Başkanı Serkan Civa, Yenice Belediye Başkanı Sertaş Karakaş ve Yortan Belde Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki’nin de bulunduğu bayramlaşma töreninde, Karabük’ün siyasi ve toplumsal başarılarının ön plana çıkarılması hedeflendi.

Bayramlaşma Töreninde Buluşan Siyasi Liderler

Bayramlaşma Töreninde Buluşan Siyasi Liderler
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!