Başkan Tekin, “10 Yıl Boyunca Sadece Alaplı’mıza Hizmet Etmek İçin Çalıştık”

featured

İlçede ziyaretler yapan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve beraberindeki heyet çalışanların yoğun ilgisi ile karşılandı. Yaptığı ziyaretlerde Alaplı Belediye Başkanı olarak görev süresi boyunca yaptığı hizmetleri anlatan Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, ’10 yıl boyunca sadece Alaplı’mıza hizmet etmek için çalıştık’ dedi.


10 yıllık görev süresi boyunca Alaplı’da güzel hizmetlere imza attıklarını ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; “Önceliğimiz vatandaşlarımızın sosyal ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri yapmak oldu. Biz göreve gelmeden önce akşam 6’dan sonra Alaplı karanlığa bürünüyordu. Ölü bir şehre dönüyordu Alaplı. Şimdi Alaplı’nın her yeri ışıl ışıl, her yeri cıvıl cıvıl. Akşam saat kaç olursa olsun vatandaşlarımız da bayanlarımızda istedikleri gibi güvenli bir şekilde sahile inebiliyorlar. Ereğli’ye Akçakoca’ya gitmek zorunda kalmıyorlar’ dedi.
Alaplı’nın öncelikli soruları çözmek için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ifade eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin; ‘İlçemizin tüm mahallerine eşit hizmeti verebilmek için canla başla çalıştık. Daha 25-30 yıl hiç hizmet alamayan mahallelerimize, sokaklarımıza hizmet götürdük. Eksikliklerimiz var mı elbette var. Ancak hepsini bir anda tamamlamak mümkün olmuyor. İnşallah önümüzdeki dönemde Alaplı’mızda daha güzel işlere imza atacağız. Çıraklık, kalfalık bitti şimdi ustalık zamanı diyerek sizlerden bir dönem daha destek istiyoruz’
dedi.

Alaplı Devlet Hastanesi 100 yataklı olmalıydı


Sorulan sorular üzerine Alaplı Devlet Hastanesi ile ilgili de görüşlerini belirten Alaplı Belediye Başkanı Nuri Telkin; “Her seçim döneminde gündeme gelen konulardan biri de Alaplı Devlet Hastanesi. Bizler de Alaplı Devlet Hastanesi’nin bir an önce tamamlanmasını ve vatandaşlarımızın hizmetine açılmasını istiyoruz. Ve bu konuda Alaplı Belediyesi olarak elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Gerek ruhsat, gerekse su konusunda yüklenici firmaya her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Ancak bize kalırsa Alaplı Devlet Hastanesi 100 yataklı olmalı ve tüm branşlarda doktorlar olmalı. Biz Alaplı Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. İnşallah Alaplılı vatandaşlarımız başka hastanelere gitme derdinden en kısa sürede kurtulurlar” şeklinde konuştu.

İHA

Başkan Tekin, “10 Yıl Boyunca Sadece Alaplı’mıza Hizmet Etmek İçin Çalıştık”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!