Bartın’da Renkli Geçen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

featured

Bartın’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı. Kutlamalar, çelenk bırakılması ile başladı ve saygı duruşu eşliğinde İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Günün anlam ve önemine dair konuşmaların yapıldığı etkinlikte şiirler okundu. Ayrıca halk oyunları, karate, tekvando ve jimnastik gösterileri de büyük ilgi gördü.

Bartın'da Renkli Geçen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

Kutlamalara Bartın Valisi Nurtaç Arslan, polis ve askeri erkan, kamu kurumları yöneticileri ile birlikte Ak Parti Bartın Milletvekili Yusuf Ziya Aldatmaz, CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, CHP’li Bartın Belediye Başkanı Rıza Yalçınkaya ve diğer siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de katıldı.

Bartın'da Renkli Geçen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

Kutlamaların sonunda dev Türk Bayrağı’nın yanında bulunan protokol ve davetliler, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu hatıra pozu, devlet ricalinden siyasi partilerin temsilcilerine kadar her kesimin bir arada olduğu birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Bartın’da Renkli Geçen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamaları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!