Bartın’da 23 Nisan Coşkusu

featured

Tüm yurtta olduğu gibi Bartın’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı. Bartın Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen törenle kutlamalar başladı.

Bartın'da 23 Nisan Coşkusu

Davetsiz Misafir Köpeğin Macerası

Davetsiz Misafir Köpeğin Macerası

Gösterilerin yapılacağı alana bir köpeğin boylu boyuna uzanması nedeniyle zabıta ve görevliler seferber oldu. Programın ilerleyen saatlerinde köpek alandan çıkarıldı.

Çocukların Gösterileri ve Eğlencesi

Çocukların Gösterileri ve Eğlencesi

Ankara Seymenlerinin kıyafetleri ile sahne alan Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri, Ankara oyun havaları ile alandakileri coşturdu. Borsa İstanbul Ortaokulu öğrencilerinden oluşan orkestra ise vurmalı ve üflemeli çalgılarla mini konser verdi, izleyenlerden bol bol alkış aldı. Ayrıca çocuklar halk oyunları ve kendi marifetlerini sergileyerek keyifli anlar yaşattı.

Bartın'da 23 Nisan Coşkusu

Programa Bartın Valisi Nurtaç Arslan, Bartın Belediye Başkanı Muhammed Rıza Yalçınkaya, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun’un yanı sıra polis ve kurum müdürleri, askeri ve sivil erkanın yanı sıra çok sayıda çocuk ve vatandaş da katıldı.

Bartın’da 23 Nisan Coşkusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!