Bartın Belediye Başkanı Seçilen Yalçınkaya Teşekkür Turunda

featured

Bartın’da resmi olmayan rakamlara göre 22 bin 383 oy alarak Bartın Belediye Başkanı seçilen Muhammed Rıza Yalçınkaya, mazbatasını almadan destek veren vatandaşlara teşekkür turuna çıktı.

Vatandaşlarla Buluşma

Yalçınkaya, sokak ortasında vatandaşlar ile bir araya gelerek, “Bartın halkı jübile yapmama müsaade etmedi” dedi. İl merkezindeki esnaf ve vatandaşlar ile bir araya gelerek teşekkür eden Yalçınkaya, vatandaşlar da yoğun ilgi gösteriyor.

Minnettarlık Duyguları

Rıza Yalçınkaya, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bartın halkına hizmet fırsatı yakalaması nedeniyle duygu yüklü olduğunu belirtti. Yalçınkaya, “Çok güzel bir duygu. Gerçekten tekrar Bartın’a belediye başkanı olarak seçilip, Bartın halkına hizmet etmenin mutluluğunu yaşayacağım için duygu doluyum. Bu görevi tekrar veren Bartın halkına minnet ve şükranlarımı sunuyorum.”

Şampiyonluk Yolunda

Şampiyonluk Yolunda

Yalçınkaya, jübile için tarih belirlediniz mi sorusuna ise, “Bartın halkı jübileme müsaade etmedi. Bartın halkı, ‘Sen daha bize lazımsın. Bu takımda oynayarak, kolektif çalışma örneği ile bu takıma şampiyonluklar kazandıracaksın dedi. Ben de bu insanların güvenini eksik etmeden, bana sevgisini azaltmadan, 24 saat çalışarak, layık olduğu hizmetleri getirmeye gayret edeceğim” diye konuştu.

Mazbatanın Alınması

Mazbatanın Alınması

Yalçınkaya’nın bugün mazbatayı alarak, Belediye Başkanlığı koltuğa oturacağı öğrenildi.

Bartın Belediye Başkanı Seçilen Yalçınkaya Teşekkür Turunda

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!