Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Yeni Dönemde Modern Bir Tesis Vaat Ediyor

featured

Bartın Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Belediye Başkan Adayı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, şehre kazandırılacak olan “Bartın Belediyesi Kongre ve Nikah Salonu” projesi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Yeni Dönemde Modern Bir Tesis Vaat Ediyor

Modern Bir Tesis İnşa Edilecek

Başkan Adayı Fırıncıoğlu, yeni dönem projeleri kapsamında modern bir tesisin şehre kazandırılacağını belirtti. Proje detayları hakkında bilgi veren Fırıncıoğlu, “Bartın Belediyesi olarak kongre merkezi, nikah salonu ve çok amaçlı bir binayı bir araya getiren modern bir tesis inşa edeceğiz. Bu yeni ve özel merkez, şehrimizin her türlü etkinliğine, toplantısına ve özel gününe ev sahipliği yapacak.” dedi.

Geniş ve Modern Salonlar

Modern Kongre Merkezi projesinde son teknolojiyle donatılmış geniş salonların yer alacağını vurgulayan Fırıncıoğlu, “Kongreler, seminerler, konferanslar ve diğer etkinlikler için ideal bir ortam sunacağız. Romantik ve zarif bir atmosferde düğünlerinizi gerçekleştirebileceğiniz özel bir nikah salonuna sahip olacağız.”

Vatandaşların Teveccühü Önemli

Başkan Adayı Fırıncıoğlu, projelerin hayata geçirilmesi için vatandaşların desteklerinin büyük önem taşıdığını belirterek, “31 Mart’ta yapılacak olan seçimle birlikte Bartın’ı vizyon projeleriyle buluşturmayı hedefliyoruz. Bartın’ın gelişimine ve değişimine katkı sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, Yeni Dönemde Modern Bir Tesis Vaat Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!