BAKAF Travel Turizm Fuarı Düzce’de Başlıyor

featured

Düzce’de İstamonu Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan turizm tanıtım ve iş birliği fuarı BAKAF Travel, 19-22 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek. BAKAF Travel, yerli ve yabancı birçok katılımcı ve ziyaretçiyi bir araya getirecek.

TOBB ve Kültür Bakanlığından Destek Alıyor

TOBB ve Kültür Bakanlığından Destek Alıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen BAKAF Travel, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) denetiminde gerçekleşecek. Fuarın diğer destekçileri arasında KOSGEB ve Düzce Belediyesi de yer alıyor. 81 vilayette tanıtımı yapılan fuar, turizm sektörüne önemli bir katkı sağlayacak.

BAKAF Travel Turizm Fuarı Düzce'de Başlıyor

Batı Karadeniz Turizm Potansiyeli Sergilenecek

Batı Karadeniz Turizm Potansiyeli Sergilenecek

BAKAF Travel, Batı Karadeniz’in turizm potansiyelini sergileyecek. Bölgede yer alan iller arasında sadece Düzce’de gerçekleşecek olan fuar, doğal güzelliklerden tarihi ve turistik alanlara kadar bölgenin zenginliklerini tanıtacak. Tur operatörleri, konaklama tesisleri, gastronomi ve sağlık sektöründen birçok firma fuara katılacak.

Fuar kapsamında ayrıca farklı ülkelerden de katılım bekleniyor. BAKAF Travel, konuk ülke ve illerin yanı sıra 3 ülke ve 2 il ile görüşmeler yapılarak uluslararası bir platform oluşturmayı hedefliyor. Fuarın bölge ve Türkiye ekonomisine olumlu katkılar sağlaması bekleniyor.

BAKAF Travel Turizm Fuarı Düzce’de Başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!