Aritmi Tedavisi ve Başarı Hikayesi

featured

Aritmi Tedavisi

Aritmi Tedavisi

50 yaşındaki hastanın kalpte ritim bozukluğu şikayeti, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kardiyoloji Kliniği bünyesindeki Aritmi Merkezi’nde çözüme kavuştu. Aritmi Merkezi’nde, ritim bozukluğunun nedenleri ve eşlik eden kalp hastalıkları detaylı bir şekilde incelenerek tedavi planı oluşturulmaktadır.

Tedavi Süreci ve Başarı Hikayesi

Tedavi Süreci ve Başarı Hikayesi

Düzce ve çevresine hizmet veren Aritmi Merkezi’nde, 50 yaşındaki hasta, ablasyon tekniği ile kalp çarpıntısından kurtuldu. Daha önce diğer merkezlere başvurarak sonuç alamayan hasta, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne yönlendirildi ve başarılı bir ablasyon tedavisi ile şikayetlerinden kurtuldu.

Hastanın tedavi süreci hakkında bilgi veren Dr. Gökhan Coşkun, hastanın çarpıntı şikayeti ile başvurduğunu ve yapılan EPS işlemi sonucunda ritim bozukluğunun kaynağını tespit ettiklerini belirtti. Ablasyon tedavisi yaklaşık yarım saat süren başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.

Hasta Yorumu ve Ablasyon Tedavisi

Tedavi sonrası şikayetlerinden kurtulan hasta, kalp çarpıntısının sosyal yaşantısını olumsuz etkilediğini belirtti. Diğer tedavilerden sonuç alamadıktan sonra Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne başvurarak ablasyon tedavisi ile sağlığına kavuştu.

Hasta, “Ablasyon tedavisi sayesinde şikayetlerimden kurtuldum. Doktorumuz Gökhan Bey’e ve ekibine teşekkür ederim” dedi.

Aritmi Merkezine Başvuru ve Uygulanan Testler

Göğüs ağrısı, kalp çarpıntısı, baş dönmesi gibi şikayetleri olanlar Aritmi Polikliniği’ne başvurabilmektedir. Özellikle bayılma şikayeti olan hastalar için Tilt table testi gibi çeşitli testler uygulanmaktadır.

Aritmi Tedavisi ve Başarı Hikayesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!