Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri Engelliler Haftası’nda Eğlendi

featured

Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Dünya Engelliler Haftası kapsamında gerçekleştirdikleri etkinliklerle coşkulu anlar yaşadı.

Hafta boyunca düzenlenen sportif etkinliklerde, engelli bireyler basketbol, halat çekme, masa tenisi gibi aktivitelerle keyifli zaman geçirdi. Ayrıca yüz boyama ve ebru sanatı atölyeleriyle sanatsal faaliyetlere katılan öğrencilerin mutluluğuna aileleri de ortak oldu.

Özel bireylerin hazırladığı gösteriler büyük ilgi gördü. Müzik dinletisi sırasında alkışlarla desteklenen öğrenciler, performanslarıyla adeta sahneyi şenlendirdi. Etkinlik sonunda ise engelli bireyler, müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Güven Ulutekin ve Antalya Sakatlar Derneği Başkanı Mehmet Karavural’ın da katılımıyla gerçekleşen etkinlik, öğrencilerin ve ailelerin yüzlerinde mutluluk ve gurur dolu anılar bıraktı.

  • Kaynak: BYZHA Beyaz Haber Ajansı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri Engelliler Haftası’nda Eğlendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!