Amasra’da Bayram Tatili Heyecanı

featured

Bartın’ın büyüleyici ilçesi Amasra, Ramazan Bayramı’na özel tatilcilere kapılarını açmaya hazırlanıyor. 9 günlük bayram tatili süresince Amasra’yı ziyaret etmesi beklenen turist sayısının 500 bini aşacağı öngörülüyor.

Oteller ve Pansiyonlar Dolup Taşıyor

Oteller ve Pansiyonlar Dolup Taşıyor

Amasra’nın tarihi ve turistik güzellikleriyle ünlü olması, otel ve pansiyonlarda doluluk oranlarını zirveye taşıdı. Oteller yüzde yüz doluluk yaşarken, pansiyonlar da yüzde 90’ın üzerine çıktı.

Hazırlıklar Tamam, Misafirlerini Bekliyor

Hazırlıklar Tamam, Misafirlerini Bekliyor

Amasra Boztepe Ada Pansiyon İşletmecisi Halil Tekin, bu senenin geçmiş yıllara göre daha fazla doluluk yaşandığını belirtirken, tatilcilerin yer bulma konusunda sıkıntı yaşamamaları için erken rezervasyon yapmalarını önerdi. Günü birlik pansiyonların azalmasıyla birlikte bayram tatilinde yoğunluk yaşanması bekleniyor.

Belediye Başkanından Tavsiye

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, bayram süresince Amasra’ya büyük bir ziyaretçi akını olacağını belirterek, tatilcilerin rezervasyonlarını erken yaptırmalarını önerdi. Misafirlerin Amasra keyfini doyasıya yaşayabilmeleri için hazırlıkların tamamlandığını belirtti.

Amasra’da Bayram Tatili Heyecanı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!