Amasra’da 23 Nisan ve Doğum Günü Kutlamaları

featured

Sakine Altay, Amasra’da 23 Nisan ve Doğum Gününü Kutladı

Sakine Altay, Amasra'da 23 Nisan ve Doğum Gününü Kutladı

İstanbul’da yaşayan Sakine Altay, eşi ve çocuğuyla Bartın’ın Amasra ilçesine gezmeye geldi. Altay, ilçede düzenlenen 23 Nisan etkinliklerinde uçurtma uçurup doğum gününü kutladı. Amasra’nın tarihi ve turistik yerlerini gezmek için gelen Altay, keyifli bir gün geçirdi.

Belediye Başkanı Recai Çakır da Uçurtma Uçurdu

Belediye Başkanı Recai Çakır da Uçurtma Uçurdu

Amasra Plajı’nda gerçekleşen uçurtma şenliğine katılan Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır, çocuklarla birlikte uçurtma uçurarak etkinliğe katıldı. Başkan Çakır, çocukların heyecanına ortak olarak keyifli anlar yaşadı. Uçurtma etkinliği, çocuklar ve aileleri için unutulmaz bir deneyim oldu.

Büyükler de Çocuklar Kadar Heyecanlıydı

Büyükler de Çocuklar Kadar Heyecanlıydı

Çocuklarla birlikte uçurtma uçuran aileler, kuvvetli rüzgarın etkisiyle uçurtmaları kontrol etmekte zorluk yaşadı. Ancak aileler, çocuklarıyla birlikte saatlerce uçurtma uçurarak keyifli zaman geçirdi. Rüzgarın etkisiyle bazı uçurtmalar ağaçlara takıldı, ancak bu durum keyiflerini kaçırmadı.

Sahil Güvenlik Botu Gezisi ve Hatıra Belgesi

Amasra’da düzenlenen etkinlikler kapsamında Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Grup Komutanlığı tarafından bir bot çocukların ziyaretine açıldı. Çocuklar, sahil güvenlik botunu gezerek kullanılan malzemeleri inceleme fırsatı buldu. Bot gezisi sırasında çocuklara ömür boyu saklayabilecekleri 23 Nisan’ı kutlayan özel bir belge verildi.

  • Altay Ailesi ve Amasra Deneyimi
  • Recai Çakır: Çocuklarla Birlikte Uçurtma Uçurdu
  • Ailelerin Uçurtma Heyecanı
  • Sahil Güvenlik Botu Gezisi ve Hatıra Belgesi

Amasra’da 23 Nisan ve Doğum Günü Kutlamaları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!