AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan’dan 31 Mart Açıklaması

featured

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde önemli bir açıklama yaptı. Çağlayan, partisinin kuruluşundan bu yana görev yapmış tüm İl Başkanları ile birlikte inançla yürüdükleri yolda kararlı olduklarını vurguladı.

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan'dan 31 Mart Açıklaması

“Omuz omuza verince yol mu dayanır?” diyen Çağlayan, liderleri ve partisi için “Önce Zonguldak” şiarıyla mücadele ettiklerini belirtti. Tüm Zonguldaklıları şehrin ilerlemesi için sahaya çıkmaya davet eden Çağlayan, hangi siyasi görüşten olursa olsun tüm hemşerilere Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ömer Selim Alan’a destek çağrısında bulundu.

Çağlayan’ın açıklamalarından bir bölüm:

  • “Omuz omuza verince yol mu dayanır. Partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış olan kıymetli İl Başkanlarımızla maziden atiye inandığımız yolda yürüyoruz. Hazırız ve kararlıyız.”
  • “Önce Zonguldak” şiarıyla liderlerinin ve partisinin yanında dimdik durduklarını belirtti.
  • “Partimize bugüne kadar güç veren, emek veren, gönül veren tüm hemşerilerimizi de, şehrimizin daha ileri gitmesi için sahaya davet ediyorum. Hangi partiye gönül vermiş olursa olsun tüm hemşerilerimizi de şehrimiz için Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayımız Sayın Ömer Selim Alan’a destek olmaya davet ediyorum.”

AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan’dan 31 Mart Açıklaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!