AK Parti Milletvekilleri Çetinkaya’ya Destek İstedi

featured

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, hafta sonu yapılacak seçimlerde Belediye Başkan adayları Özkan Çetinkaya’ya destek çağrısında bulundu. Özkan Çetinkaya’nın projeleriyle Karabük’ün modern ve çağdaş bir şehir olabileceğini vurguladılar.

Gençlik Lideri Özkan Çetinkaya

Gençlik Lideri Özkan Çetinkaya

Milletvekili Ali Keskinkılıç, Özkan Çetinkaya’nın adaylığıyla Karabük’e yeni bir vizyon getirildiğini belirterek, genç adayın şehri değiştirmeye başladığını ifade etti. Keskinkılıç, Özkan Çetinkaya’nın liderlik ve değişim potansiyeline vurgu yaptı.

AK Parti Milletvekilleri Çetinkaya'ya Destek İstedi

Özkan Çetinkaya’nın Vizyonu

Özkan Çetinkaya'nın Vizyonu

Milletvekili Av. Cem Şahin, Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya’nın Karabük’ün ihtiyaçlarını iyi analiz ettiğini ve çözüm odaklı projeler geliştirdiğini belirtti. Şahin, Çetinkaya’nın belediye başkanlığını tek iş olarak yapacağına vurgu yaparak, Karabük’ün önümüzdeki 5 yılı riske atmamak gerektiğini dile getirdi.

  • AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, Milletvekilleri ve Belediye Başkan adayı Özkan Çetinkaya, Öz Sağlık İş Sendikası üyeleriyle bir araya geldi.
  • Çetinkaya’nın projeleri üzerinden ilerleyen seçim kampanyasının Karabük halkında olumlu yankı uyandırdığı belirtildi.
  • Milletvekili Ali Keskinkılıç, seçimlerde Çetinkaya’nın geçtiği her yerin olumlu değişim göstermeye başladığını ifade etti.

AK Parti Milletvekilleri Çetinkaya’ya Destek İstedi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!