AK Parti Karabük İl Başkanlığı Vefa İftarları

featured

AK Parti Karabük İl Başkanlığının Geleneksel Vefa İftarları, “Gönlümüz bir, Soframız bir” temalı sloganla, 5 bin 500 kişinin katılımı ile yapıldı. AK Parti Karabük İl Teşkilatı tarafından, Kemal Güneş Caddesinde kurulan iftar sofralarında Ramazan ayının bereketini paylaşan 5 bin 500 kişi oruçlarını hep birlikte açtı.

Katılımcılar ve Program Detayları

Katılımcılar ve Program Detayları

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya’nın tek tek tüm davetliler ile yakından ilgilendiği iftar programına, AK Parti Karabük Milletvekili Ali Keskinkılıç, İl Başkanı Ferhat Salt, eski milletvekilleri, il başkanları, il teşkilatı, kadın ve gençlik kolları teşkilatları, eski il teşkilat mensupları, partinin önde gelen isimleri ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Konuşmalar ve Teşekkürler

Konuşmalar ve Teşekkürler

Tasavvuf musikisi ve semazen gösterisi eşliğinde açılan oruçlar sonrası tüm katılımcılara tek tek teşekkür eden Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya ve İl Başkanı Ferhat Salt; “Mübarek Ramazan ayının bereketini, aynı sofralarda hep birlikte açmanın mutluluğunu, onurunu yaşıyoruz.

İl Başkanı Ferhat Salt’ın Konuşması

İl Başkanı Ferhat Salt yaptığı konuşmada; “Bugün burda bizlerle bir arada olan tüm hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Bu birlikteliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun. Bizler, bu şehir için gecemizi gündüzümüze katmaktan gurur duyuyoruz.

Belediye Başkan Adayı Özkan Çetinkaya’nın Konuşması

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Çetinkaya ise yaptığı konuşmada; “Gönül soframızda bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Karabük’te değişim artık şart olmuştur.

  • AK Parti Belediyeciliği ile Karabük Belediyesi 1 Nisan’da yükselişe geçecektir.
  • Bizler projelerimiz ile Karabük’te eser belediyeciliği inşa edeceğiz, gönül belediyeciliğini yeniden şehre kazandıracağız.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı Vefa İftarları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!