AK Parti İl Başkanı ve Milletvekili Şehit Aileleri Ziyaretleri

featured

AK Parti İl Başkanı ve Milletvekili Ziyaretleri

AK Parti İl Başkanı ve Milletvekili Ziyaretleri

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Şehitler Haftasında şehit ailelerini ziyaret ederek sohbet ettiler. İlk olarak, Ankara Gölbaşı’ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığı’na düzenlenen hain saldırıda şehit olan Emniyet Müdürü Ufuk Baysan’ın kabri başında dualarla buluştular. Ardından, şehidin ailesiyle bir araya geldiler.

Ziyaretler ve Dualar

Ziyaretler ve Dualar

AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve beraberindeki heyet, Dağlıca’da şehit olan Sözleşmeli Piyade Er Cihan Aksarı ve Van’ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalan Jandarma Uzman Çavuş Özgür Işık’ın ailelerini ziyaret etti. Şengüloğlu, “Rabb’im, şehitlerimizin makamlarını âlî eylesin, sizlere sabr-ı cemîl ihsan eylesin. Sizler şehitlerimizin bizlere emanetlerisin, sizlere hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız” dedi.

Milletvekili Ercan Öztürk ve beraberindeki AK Parti heyeti ise Suriye’de insani yardım görevinde şehit olan Mehmet Arif Kıdıman’ın ailesini ziyaret etti. Daha sonra, deprem sırasında şehit olan Turan Uğurlu’nun ailesi ile bir araya geldiler ve Erzincan’da operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Furkan Kaplanbaba’nın ailesini ziyaret ettiler.

  • Öztürk ve teşkilat mensupları, şehitlerin ailelerine başsağlığı dileyerek, şehit yakınlarının her zaman yanlarında olduklarını söyledi.
  • Öztürk, şehitlerin vatanları için gösterdikleri fedakarlık ve kahramanlığı unutamadıklarını vurguladı.

AK Parti İl Başkanı ve Milletvekili Şehit Aileleri Ziyaretleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!