AK Parti Düzce İl Teşkilatı Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi

featured

AK Parti Düzce İl teşkilatı, AK Parti Genel Merkezi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek verdi. Kampanya kapsamında Anıtpark Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, Merkez İlçe Başkanı Buğra Alp Kocaman ve diğer parti yöneticileri katıldı.

Milletvekili Ercan Öztürk, “Bir ünite kan ile üç cana hayat olabilirsiniz” mesajıyla kampanyaya destek çağrısında bulunarak, duyarlılığı artırmayı hedeflediklerini belirtti.

İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ise kan bağışının hayat kurtarmak anlamına geldiğini vurgulayarak, “Kan vermek çok önemli bir görevdir. Kan verdiğimizde sağlık kontrolünden geçen kanlar birçok insanın hayatını kurtarabilir” dedi.

AK Parti Düzce İl Teşkilatı Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi

Kampanyaya destek veren Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın da bağışçılara teşekkür ederek sürekli kan bağışı ihtiyacına dikkat çekti.

Kan bağışı otobüsü her gün Düzce Valiliği önünde bağışçıları kabul etmeye devam ediyor.

AK Parti Düzce İl Teşkilatı Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!