AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor

featured

Ulupınar, gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Devrek’e hizmet etme kararlılığını vurgulayarak, “İlk günkü aşk ve heyecanla Devrek’e hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

İsmetpaşa Mahallesi ve Hışıroğlu mevkisinde esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Ulupınar, onların sorunlarını dinleyerek çözüm yolları üzerine görüşmeler gerçekleştirdi. “Gönlümüz Devrek’ten ve insanımızdan yana” diyen Ulupınar, seçim çalışmalarını gönül bağları kurarak sürdürüyor.

Ev ziyaretlerine de önem veren Ulupınar, vatandaşların samimi karşılamalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizlere hanelerini açan kıymetli hemşerilerime en kalbi şükranlarımı sunuyorum” dedi. Ayrıca, Üniversite-Şehir içi dolmuş kooperatifindeki şoförler ve bölge sakinleriyle de bir araya gelerek, onların görüşlerini dinledi.

Ulupınar, Devrek Meslek Yüksek Okulu Güçlendirme ve Geliştirme Derneği’nin kurucu başkanı olarak üniversiteye olan desteğini vurgulayarak, yeni dönemde öğrenci sayısını artırmak için çaba sarf edeceklerini belirtti. Ayrıca, yurt projeleriyle öğrencilerin barınma sorununu çözeceklerini sözlerine ekledi.

İHA

AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, Seçim Çalışmalarını Hızlandırıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!