Ailem Kocaeli Etkinliği Ormanya’da Mutlu Anlar Yarattı

featured

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Şube Müdürlüğü, hafta sonu Ormanya’da düzenlenen “Ailem Kocaeli” buluşmaları kapsamında Mutlu Şehir Okulları eğitimini gerçekleştirdi. Etkinlik, ailelere doğayla iç içe keyifli bir deneyim yaşatmayı hedefliyordu.

Atölye ve Seminerler

Açık alanda gerçekleşen etkinlikte “Mutlu Ebeveynler Okulu” ve “Mutlu Çocuklar Okulu” atölyelerinin yanı sıra alanında uzman psikologlar tarafından “Sağlıklı Ebeveyn Tutumları” semineri verildi. Çocuklar için de bedensel ve duyusal gelişimi destekleyen atölyeler düzenlendi.

Katılımcı Yorumları

  • İpek Eryılmaz Güleç: “Mutlu Şehir Okulları’na arkadaşımın önerisiyle katıldık. El becerileri gelişsin diye buradayız. Yeni çevre ve arkadaşlar edindik. Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ediyoruz.”
  • Kadir Aydın: “Eşim ve çocuklarımla geldik, çanta boyama etkinliğine katıldık. Harika vakit geçirdik, teşekkür ederim.”
  • Şevval Sönmez: “Ailem Kocaeli, Mutlu Şehir Okulları ile çocuklarımla güzel anlar yaşıyorum.”

Ailem Kocaeli Etkinliği Ormanya’da Mutlu Anlar Yarattı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!