Aday Dr. Faruk Özlü Oyunu Kullandı

featured

DÜZCE(İHA) – AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçlarının Düzce’ye hayırlı olmasını dileyerek oyunu kullandı. Konuralp İmam Hatip Ortaokulu’nda oy verme işlemini gerçekleştiren Özlü’ye AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve Merkez İlçe Başkanı Buğra Alp Kocaman ve partililer destek verdi.

Aday Özlü’nün Değerlendirmesi

Aday Özlü'nün Değerlendirmesi

Başkan Özlü oyunu kullandıktan sonra basının sorularını cevapladı. Özlü, Türkiye’nin 22 yıldır çok sağlıklı şartlarda seçimleri gerçekleştirebilen bir ülke olduğunu belirterek, “Bu bakımdan Türkiye’yi kutlamak gerekir. Her seçimi düzenli bir şekilde yapıyoruz ve sağlıklı bir şekilde sonuçlandırıyoruz. Bu ülkemiz için gurur kaynağıdır. Seçimlerin Düzce’mize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Aday Dr. Faruk Özlü Oyunu Kullandı

Heyecanlı Bekleyiş

Heyecanlı Bekleyiş

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Huzur içerisinde bir seçim ortamının geçeceğine inanıyorum. Heyecanlı bir 5 yıl daha bizi bekliyor” ifadelerinde bulundu. Milletvekilleri de tek tek okullarına giderek oylarını kullandılar.

Aday Dr. Faruk Özlü Oyunu Kullandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!