5. Gazi Yarı Maratonu için geri sayım başladı

featured

17 Aralık’ta toplamda 3 kategoride düzenlenecek ve 10.12.2023 Pazar günü kayıt başvurularının tamamlandığı maraton kapsamında uluslararası profesyonel sporcularında yer alacağı 21K ve 10K parkur koşularında toplamda bin 300 kişi ter dökecek.

Maraton dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapanacak

Maraton dolayısıyla pazar günü, Prof. Dr. Muammer Aksoy Bulvarı, Dere Kenarı Caddesi, Şirvani Cami Sokak, Lale Paşa Caddesi, Keçehane Caddesi, İstasyon Caddesi, Ali Fuat Cebesoy Bulvarı, Gazi Muhtar Paşa Bulvarı, Zübeyde Hanım Bulvarı, Bahriye Üçok Bulvarı, Abdulkadir Aksoy Bulvarı, Üniversite Bulvarı, Burç Kavşağı, Milli Egemenlik Caddesi, Ordu Caddesi, Atatürk Bulvarı ve Şehit Yusuf Erin Caddesi saat 08.00 ile 12.00 arasında araç trafiğine kapalı olacak.

Protokol açılış konuşmaları sonrasında saat 09.45’te 21K, saat 10.00’da ise 10K koşusu start alırken büyükşehir belediyesi önünden ise saat 10.00’da spora gönül veren vatandaşların katılımıyla Halk Yürüyüşü yapılacak. 21K ve 10K kategorilerinde yarışan sporculara yarışmanın sonunda Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve il protokolü üyelerinin katılımıyla ödülleri verilecek.

5. Gazi Yarı Maratonu için geri sayım başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!