2024 Sakarya Bike Fest: Bisiklet Festivali Heyecanı Başlıyor

featured

Sakarya Bike Fest 2024 Başlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, dünya yıldızlarını ve bisiklet tutkunlarını Sakarya’nın kalbinde buluşturan bisiklet festivaline ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 2024 Sakarya Bike Fest, “Gelecek için Pedal Çevir” mottosu ile 15-26 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek.

Sakarya Bike Fest Açılış Seremonisi ve Yarışlar

2024 Sakarya Bike Fest kapsamında; dağ bisikletinde dünyanın en önemli yarışı MTB Dağ Bisikleti Eliminatör Dünya Kupası, 2024 MTB Cup, Sakarya MTB Night Cup ve Tour of Sakarya yol bisikleti yarışları ile Sakarya, büyük bir heyecana tanıklık edecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu’ndan Destek

Basın lansmanına Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fikret Bayhan ve Sakarya Bike Fest Organizasyon Direktörü Aziz Sırnaç katılım gösterdi. Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, “Bisiklet ailesi için de bisiklet kültürünün gelişmesinde bisiklet dostu şehir unvanı çok önemli. Ben inanıyorum ki Sakarya da çok daha büyük organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Bu şehri olimpiyat şehri olarak görüyorum.” dedi.

Program ve Yarışlar

  • 15 Mayıs: Açılış Seremonisi
  • 16-19 Mayıs: Tour of Sakarya Yol Bisikleti Yarışları
  • 18 Mayıs: Sakarya MTB Night Cup
  • 26 Mayıs: MTB Dağ Bisikleti Eliminatör Dünya Kupası

2024 Sakarya Bike Fest: Bisiklet Festivali Heyecanı Başlıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Zonguldak Haber - Zonguldak Son Dakika Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!